כל אחת מאיתנו הייתה רוצה ללכת לישון ולהתעורר כאשר עורה חלק, מתוח ובריא והיא נראית נפלא, זוהי כמובן אינה המציאות ובגיל מסויים כבר איננו יכולות להשיג עור בריא יותר, חלק ומתוח באמצעות קרמים. בשלב מסויים מומלץ להתחיל בטיפולים אסתטיים יעילים המראים תוצאות ומסייעים לך לשמר מראה עור צעיר יותר לאורך זמן.  אם את מעוניינת בפתרון יעיל שיחזיק לאורך זמן ולא כולל ניתוח פולשני,  נמליץ לך על הרמת פנים על ידי חוטים.

מהו תהליך הרמת פנים על ידי חוטים?

הרמת פנים על ידי חוטים מתרחשת במרפאה אסתטית שבה הרופא מבצע חתחים מבוקרים בעור, דרכם מוכנסים חוטי קולגן, החוטים נצמדים לעור ובמתיחה קלה מסייעים לעור להראות מתוח יותר, החומרים בחוטים נמסים אל תוך העור ומעודדים ייצור נוסף של קולגן ואלסטין-כלומר: . במהלך הטיפול, הרופא מותח את החוטים בכיוון הרצוי, כך שהחוטים נתפסים ברקמה ויוצרים אפקט של הרמת של העור. בסוף התהליך ולאחר תקופת החלמה, החוטים שנכנסו לעור נספגים ברקמה כך שלא ניתן לראות אותם, אך אפקט מתיחת העור נשאר.

לא פחות יעיל מהרמת פנים

אם התלבטת בין הרמת פנים ע"י חוטים לבין ניתוח הרמת פנים, תדעי כי הרמת פנים ע"י חוטים לא פחות יעילה מניתוח ונותנים אפקט דומה גם ללא ניתוח. בדומה לטיפולים אסתטיים אחרים, הטיפול ממוקד באיזור מסוים בפנים כמו הלסת, הלחיים או המצח ועוזר לתת לעור מראה צעיר. באמצעות טיפול זה, תוכלי לראות תוצאות מידיות ותהליך ההחלמה קצר יחסית- כשבועיים. גם התהליך עצמו לא אורך זמן רב ותוכלי לצאת עם פנים יפות וחלקות כבר בתוך כשעה. מכיוון שמדובר בתהליך פשוט יחסית ולא כירורגי, תוכלי לעשות את הפרוצדורה הזו מספר פעמים שכן מדובר בחוטים שמתכלים ונספגים בעור באופן טבעי.

למרות התוצאות המידיות שתוכלי לראות לאחר הטיפול, חשוב להגיד כי הרמת פנים ע"י חוטים אינו מחזיק זמן רב, וכבר לאחר שנה (לפי מצב העור שלך) תצטרכי לעשות את התהליך שוב. בכדי לשפר את נראות העור גם לאחר מכן תוכלי לבחור טיפולים נוספים כמו טיפול מיזותרפיה או אולטרסאונד RF על מנת להשלים את המראה החדש.

עור חדש וצעיר

לסיכום, אם את מעוניינת להסתכל במראה ולחייך בלי טיפול כירורגי, הרמת פנים על ידי חוטים היא הפתרון בשבילך! התהליך הוא פשוט, בטוח ויתן תוצאות כבר בתוך מספר ימים לאחר הטיפול. אם תרצי, תוכלי לשלב מספר טיפולים אסטתיים בו זמנית, ולהראות נפלא כבר לאחר מספר ימים. מוזמת להתרשם מהטיפולים שלנו ולבדוק איזה טיפול הכי מתאים לך.