מילוי שקעי עיניים והרמת עפעפיים בהליך פשוט, מהיר וללא ניתוח.

מילוי שקעי עיניים הנו טיפול אסתטי עדין אך מעולה ואחד הנחשקים כיום, נשים וגברים רבים הבינו כי אין סיבה להשלים עם המראה החיצוני כאשר ניתן בעלות סבירה לחלוטין וללא ניתוח לשפר איזורים בפנים אשר ״מציקים״ או ״מפריעים״ ביום יום

אחד האיזורים אשר משפיע בייחוד על המראה הכולל של הפנים הנו העור סביב העיניים- איזו זה הוא גם הראשון עליו מתחילים להראות סימני הגיל.

העור סביב העיניים הוא העור העדין ביותר בפנים, שכבות העור באיזור זה מלכתחילה דקות יותר ולכן, כאשר יש האטה בזרימת הדם, בקצב התחדשות העור או שינויים הנובעים מזיהום אויר, גיל וכתוצאה מאיכות החיים הדבר ניכר בעור ומשפיע מיד על המראה החיצוני ולכן גם על התחושה הפנימית.

עם השנים השקעים הולכים ו״מתעמקים״ וכתוצאה מכך נוצרת כהות אשר מקנה מראה מבוגר יותר ועייף בעיקר. ניתן להשתמש בקונסילר אך קונסילר נוטה לדהות ולרדת במהלך היום ואינו מכסה את הכהות לחלוטין. מעבר לכך, שימוש באיפור זה נחמד אך כמה יותר נחמד יהיה פשוט להיפטר מהשקעים והכהויות לתקופה מאוד ארוכה ולכן לא להזדקק או להיות תלויה בקונסילר או תכשירים אחרים…

נמאס לך לראות את הכהויות מתחת לעיניים ולהראות עייפה או מבוגרת יותר מכפי שאת מרגישה? מעוניינת במראה עור צעיר, בריא וחיוני יותר מכפי שנראה כעת?

הפתרון: מילוי שקעי עיניים בחומצה היאלרונית- בהליך פשוט, מהיר וללא ניתוח או הרדמה ניתן להזריק חומצה היאלרונית לאיזור זה. רופא מומחה ומנוסה ידע להזריק בדיוק את הכמות הנכונה למקום הנכון, התוצאות יתחילו להגיע תוך מספר שעות ויתייצבו לאחר יום-יומיים ועד שבועיים.

לאילו תוצאות ניתן לצפות בטיפול מילוי שקעי עיניים?

צמצום מראה הקמטוטים והכהויות ו״הרמה״ של השקע, החומצה מחזירה לעור את הנפח שאבד. מכיוון שעורנו מכיל באופן טבעי חומצה היאלרונית גופנו אינו דוחה את החומצה אלא מקבל אותה ומשתמש בה באופן יעיל במיוחד. מכיוון שמדובר בהזרקה לשכבה עמוקה החומצה תישאר לתקופה ארוכה -יש נשים שהטיפול משאיר אצלן תוצאות בין שנה לשנתיים. בנוסף נמצא כי – ככל שתחזרי על הטיפול יותר פעמים התוצאה תישמר ליותר זמן מפעם לפעם . אם בפעם הראשונה הטיפול החזיק לתקופה של 8-או 10 חודשים בטיפול השני כבר תיראי את התוצאה נשארת לתקופה ארוכה יותר של שנה ואף שנה וחצי וכן הלאה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.