חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
טיפולים אסתטיים: מרפאה אסתטית הוליסטית בסטנדרט גבוה
טיפולים אסתטיים: מרפאה אסתטית הוליסטית בסטנדרט גבוה

מתיחת פנים

מתיחת פנים

ככל שאנו מתבגרים וכתוצאה טבעית של הזדקנות עור הפנים, כל אדם חווה במהלך חייו היווצרות תופעות שונות הגורמות לעור הפנים להיראות פחות מוצק ורענן.
מראה עור הפנים שלנו הוא דבר שלא ניתן להתעלם ממנו, בין אם מול המראה, תמונות או באינטרקציות מול אנשים, מה שבהחלט יכול לגרום לסובלים מתופעות שונות בעור הפנים, לחוש ירידה בבטחון העצמי.
כיום בעזרת טכנולוגיות מתקדמות, כבר לא צריך לסבול וניתן לבצע מתיחת פנים בצורה פשוטה ויעילה ולהחזיר לעור הפנים מראה רענן וצעיר גם בגיל מבוגר.
מגוון האפשרויות הוא רחב ומתאים למטופלים בסביבות גיל ה-40 לחייהם ועד לגילאים מבוגרים יותר וכל זאת בהתאם למצב בריאותו של המטופל ופרמטרים נוספים הנלקחים בחשבון במהלך הייעוץ הראשוני.
במרפאת סיגלית רווה- מרפאה אסתטית הוליסטית, תוכלו גם אתם לעבור מגוון טיפולים אסתטיים המבוצעים בעזרת מכשור חדשני ועל ידי טובי המומחים בתחום.

טיפולי מתיחת פנים לנשים וגברים

כיום ישנם סוגי טיפולים שונים היוצרים מתיחת פנים, פרוצדורות כגון ניתוח כירורגי וכאלו אשר לא מצריכות ניתוח ונחשבות כיעילות מאוד.
אחד הטיפולים הפופולאריים ביותר הוא ביצוע מתיחת פנים בעזרת חוטים, הליך המאפשר הרמה ללא צורך בניתוח ומיועד לאלו הרוצים ליהנות מעור מוצק במינימום כאבים.
מטופל אשר נמצא בריא ומתאים לעבור טיפול מסוג זה, יוכל לקבל עור פנים מתוח מיד בסיום ההליך וללא צורך בשיבוש שגרת היום יום.
במהלך ההליך, המבוצע על ידי רופא מומחה, יסומנו הנקודות בעור הפנים אותן יש צורך למתוח ולאחר טשטוש מקומי, יוחדרו חוטים מיוחדים ע"י מחט היישר אל מתחת לפני העור.
לאחר הכנסת החוטים, תבוצע מתיחה שלהם אשר תגרום באופן ישיר למתיחה ומיצוק של עור הפנים ומראה צעיר אך יחד עם זאת טבעי ואסתטי.
הליך זה אורך זמן קצר ומבטיח תוצאות מעולות במינימום כאבים, מה שהפך אותו למבוקש וכזה המבוצע באופן יום יומי במרפאתנו.

מרפאה לטיפולים אסתטיים מתקדמים

אין ספק כי הפנים הם כרטיס הביקור של כל אחד מאיתנו ולכן טיפולי פנים חשוב שייעשו על ידי מומחים בתחום האסתטיקה.
במרפאתנו אנו מבצעים טיפולים אסתטיים בעזרת מכשור מתקדם דוגמת מכשיר ייחודי אשר מאפשר להפריד תאי גזע ספציפיים לטיפול ייעודי ומכשירים נוספים הנחשבים לחדשניים ביותר בתחום.
כל הפרוצדורות שאנו מציעים, מבוצעות על ידי רופאים מומחים בעלי ידע וניסיון בתחום, אשר ילוו את התהליך מתחילתו ועד לשביעות רצונכם המלאה.
אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר לקבלת פרטים נוספים אודות טיפולי האסתטיקה המוצעים במרפאתנו ותיאום פגישת ייעוץ ראשונית.

דילוג לתוכן