treatments

מייקאובר אסתטי

שיטה חדשנית וסודית להרמת מיצוק ומתיחת הפנים ללא ניתוח– הגיעה כעת גם לישראל, למרפאת המומחים של סיגלית רווה.

שיטה פורצת-דרך למיצוק, מתיחה והרמת פנים- לקבלת מראה רענן בריא וצעיר בכ- 10 שנים. השיטה משלבת כמה טכנולוגיות סודיות ורשומות בפטנט, שעד לא מזמן הייתה בגדר סוד שמור היטב – הגיעה כעת גם לישראל. היא עושה זאת בלי ניתוח, בלי הרדמה מלאה, בלי זמן החלמה ובלי סיכון – רק עם תוצאות מיידיות לטווח ארוך. יצאנו לבדוק.

קשה להתמודד עם הטבע ועם הזמן, אבל לפעמים אפשר לנצח גם אותם – לנצח את הזדקנות עור הפנים, את איבוד נפח העור, את צניחת העור, את הפגיעה במרקם ובאיכות העור ואת הקמטים והקמטוטים שממלאים את הפנים.

נשים רבות מעידות כי הן מרגישות צעירות אך כשהן מביטות במראה הן מוטרדות ממה שנגלה להן כגון:

 • איבוד נפח וצניחת העור
 • פגיעה במרקם ואיכות העור
 • הופעת קמטים וקמטוטים
 • צניחת סנטר וקו לסת
 • צניחת שפה תחתונה וקבלת קמטים עמוקים בזוויות
 • שקעים וכהויות מסביב לעיניים
 • צניחת עפעפיים וגבות
 • צוואר מקומט ורפוי

גם נשים שניסו בעבר טיפולים אסתטיים- מרגישות שהן מטפלות באזור אחד בפנים אבל התוצאה לא מעניקה להן את המראה הכולל הצעיר והבריא שהן חלמו לקבל, ומוצאות עצמן עם אותן תסכולים חוזרים שוב ושוב לרופאים לתיקונים ולתוספות ולמעגל שלא נגמר.

השמועות העקשניות מדברות על טיפול חדשני ופורץ-דרך שהשחקניות הבכירות בהוליווד משתמשות בו וגורם להן להראות הרבה יותר צעירות מגילן האמיתי. לשמחתנו, הסוד הכמוס הזה הגיע גם לישראל, ושמו FFR-Full Face Rejuvinationn. אז מה בדיוק הקטע של הסוד הזה?

טיפול אחד שמטפל בכל הפנים -FFR

בטיפול זה שבו מטפלים בכל הפנים בפעם אחת הינו החלופה האולטימטיבית לניתוח מתיחת פנים, ומספק את התוצאות הטובות ביותר בין טכניקות הצערת הפנים ללא ניתוח- יחד עם מראה טבעי ואלגנטי. כל האיזורים מטופלים ומקבלים תשומת לב:

שקעי עיניים וקמטים מסביב לעיניים, זוויות פה נפולות (בולדוג סינדרום), רכות מצומקות (פני שעון חול), קמטים וקמטוטים במצח, גבות נפולות, איבוד נפח בפנים וסנטר וקו לסת נפולים.

בשביל לשפוך אור על השיטה הסודית, שוחחנו עם סיגלית רווה, בעלת מרכז לאסתטיקה הוליסטית בהרצליה פיתוח אסתטיקה רפואית מטעם חברת VIOLA PHARMA , ואחת שהינה חלוצה בשימוש בשיטה זו בארץ.

“ייחודיות השיטה היא קודם כל בשילוב מספר טכנולוגיות וטכניקות שונות- מזותרפיה רפואית, PRP, חומצות הילאורניות, פילינג, בוטוקס וחוטי PDO (במקרה הצורך), בעוד ששיטות אחרות מתבססות רק על טכניקה אחת ויחידה – ומטפלות בבעיה אחת בכל פעם. לכל טכנולוגיה יתרונות משלה, והידע איך לשלב ביניהן, בבחירת החומרים והעבודה האינטגרטיבית איתם שלהן מובילה לתוצאות ברורות כשמביטים במראה. כמו שאומרים – השלם גדול מסך חלקיו”, אומרת סיגלית.

פתרון שלם לכל הפנים – ולא רק פתרון נקודתי

בעוד טיפולים אסתטיים אחרים מטפלים באזור אחד או שניים בפנים בכל פעם ולא באמת מעניקים מייקאובר, שיטת FFR- FULL FACE REJUVINATION מעניקה טיפול משולב לכל האזורים בפנים, ומתייחסת לפנים באופן הגיוני כאל מיקשה אחת. כך אפשר לבצע טיפול בפעם אחת ולא להגיע בכל פעם לטיפול באזור אחר.

במילותיה של סיגלית: “שיטה זו מתקנת איזורים נרחבים בפנים ובצוואר ומטפלת בשיטה הוליסטית בכל הפנים כיחידה אחת – וזאת להבדיל מטיפול נקודתי. כל איזור בפנים מקבל טיפול בחומרים המדויקים לו, ולאחר מכן מוענק טיפול לכל הפנים יחד, על מנת לאחד ולקשור את האזורים והטיפולים שיתמכו זה בזה וישיגו תוצאה טבעית ומצוינת”.

חשוב לדעת שזהו טיפול מתקדם ומורכב ומתבצע ע”י רופאים כירורגים בעלי ניסיון רב ברפואה אסתטית.

“חשוב לוודא שמי שאתם ניגשים אליו הוא אכן רופא וכי יש לו את היכולת והניסיון לשלב בין כל הטכניקות. יש טיפולים שיכולים להיות מיושמים מבוצעים רק על ידי רופאים מקצוענים בתחום, וזה ללא ספק אחד מהם, ואחד המורכבים שבהם”, מדגישה בפנינו סיגלית.

אמנם השיטה מיושמת על ידי רופאים, אבל החדשות הטובות הן שהיא מבוצעת ללא ניתוח, ללא סיבוכים פוטנציאלים, ללא הסכנה בהרדמה מלאה, ללא זמן החלמה וללא סיכון מיותר, כך שניתן לחזור לשגרה מיד בסיום הטיפול, וזהו בהחלט יתרון חשוב.

זהו טיפול שמרים לא רק את הפנים, אלא גם את שמחת החיים ואת הביטחון העצמי

ומעניק תוצאות מיידיות ודי דרמטיות בסיום התהליך, וכאלו שאמורות להחזיק זמן רב. אז אכן אמנם קשה להילחם בביולוגיה, בזמן ובזקנה, אבל שיטת FFR-FULL FACE LIFT מוכיחה שלפעמים דווקא אפשר.

אם גם את מוטרדת מהזדקנות עור הפנים, ואת רוצה למצק את העור הנפול, להרים את הפנים, למלא את החורים ואת הקמטים וליהנות מעור צעיר חיוני ובריא, בהחלט כדאי לך לבדוק את השיטה החדשנית.

התהליך מתחיל בפגישת ייעוץ והתאמה ללא עלות, בה תעברי סריקה של הפנים על ידי הסורק המתקדם ביותר, תמלאי שאלון רפואי והרופאים יבצעו בדיקה מקיפה לפנים ולצוואר שלך במטרה לאתר את אזורים המצריכים טיפול ולהחליט אם הטיפול החדשני מתאים לך.

אם גם את אוהבת להיראות ולהרגיש נפלא, אם גם את רוצה לחזור להרגיש יפה- השאירי פרטים בטופס

Professional facelift treatment of young female patient

treatments

טיפולי מרכז האסתטיקה וה- WELLNESS

0
  0
  עגלת הקניות
  העגלה ריקהחזרה לחנות
  Call Now Button