חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
טיפולים אסתטיים: מרפאה אסתטית הוליסטית בסטנדרט גבוה
טיפולים אסתטיים: מרפאה אסתטית הוליסטית בסטנדרט גבוה
הרמוניקה – HArmonyCA

treatments

בהזרקה בודדת, HArmonyCa מציע פוטנציאל של אפקט הרמה מיידי הודות ל-HA וגירוי ממושך של קולגן הודות ל-CaHA. זה מתאים לאנשים שרוצים להעלים את סימני ההזדקנות שלהם.
כשתועלות של החומצה ההילארונית משתלבות ביתרונות של קלציום הידרוקסיאפטי (ביוסימולטור של קולגן)- הרמוניקה HArmonyCA מבית אלרגן אסתטיקס- ברוכים הבאים לעתיד של חומרי המילוי המשולבים.

טיפולים אסתטיים כבר מזמן הפכו להיות חלק משגרת החיים והטיפוח של מטופלים רבים. פעמים רבות המטופלים מתלבטים אם לבחור בטיפולים באמצעות חומצות הילארוניות- המעניקות נפח וליפטינג מיידי – אולם מחזיקות מעט זמן, או לבחור בביוסימולטורים של קולגן כדוגמאת הקלציום ההידרוקסיאםטיט – שמעניקים התחדשות מתמשכת של קולגן וכתוצאה מכך ליפטינג מתמשך.

הרמוניקה - HArmonyCA

איך הטיפול עובד?

הרמוניקה HArmonyCA הינו חומר מילוי היברידי המורכב ממיקרוספירות של קלציום הידרוקסיאפטיט המשולב בתוך גל של חומצה הילארונית מצולבת.

הרמוניקה מוזרק עמוק לתוך השכבות העוריות והתת עוריות כך שהחומצה מתפזרת בין סיבי הקולגן בכבה התחתונה בין סיבי הקולגן ויוצרים נפח ואפקט הרמה מיידי.

באותו זמן המיקרוספירות של קלציום הידרוקסיאפסיס מתחילות לפעול בשכבות העמוקות של העור ויוצרות מעין רשת פנימית של תאים פיברובלסטים ומייצרות בהדרגה את רכיבי ייצור הקולגן העצמי.

במשך הזמן הג'ל מתפרק- מסגרת קולגן מוצקה נבנית במקומו.

תוצאות שילוב שני החומרים מקנים שיפור קליני משמעותי באיזורים המטופלים, ומעניקים שיפור מיידי ומתמשך שמחזיק לאורך זמן ובעיקר גם מעודד ייצור קולגן עצמי שחיוני כל כך לער ולשמירה על מראה צעיר ובריא.

שאלות נפוצות

HArmonyCA הוא חומר מילוי היברידי חדש שפותח על ידי אלרגן אסתטיקה (Allergan Aesthetics) המשלב את התכונות של מיקרוספירות סידן הידרוקסיאפטיט עם חומצה היאלורונית. ניסוח חדשני זה שואף לספק פתרון מקיף לחידוש ושיפור עור הפנים ולכן נחשב לאחד מטיפולי האנטי אייג'ינג המוכרים כיום. סידן הידרוקסיאפטיט הוא חומר תואם ביולוגי נפוץ ביישומים רפואיים, כולל שחזור עצם. בהרמוניקה מיקרוספרות אלו משולבות בחומצה היאלורונית, מרכיב טבעי בעור הידוע בהשפעות הלחות וההשפעה המטיבה שלו. השילוב של שני האלמנטים הללו מציע סינרגיה ייחודית – מתן נפח מיידי והשפעות החלקה דרך החומצה ההיאלורונית תוך קידום ייצור קולגן ושיפורים לאורך זמן. הליך כפול זה שואף לתת מענה לסימני הזדקנות מרובים, כגון קמטים, קמטוטים עדינים ואובדן נפח, וכתוצאה מכך השגת מראה צעיר, רענן וחיוני יותר.

טיפול, HArmonyCA בהיותו חומר מילוי המשלב סידן עם חומצה היאלורונית, נועד לתת מענה למגוון מצבים הקשורים להזדקנות עור הפנים ולהתחדשותם. הטיפולים באמצעות הרמוניקה יכולים להתאים במצבים הבאים:

רצון להתחדשות עור הפנים: הרמוניקה פותחה כדי לתת מענה לסימני הזדקנות מרובים, כולל קמטים, קמטוטים עדינים, אובדן נפח ורפיון עור. הטיפול בהרמוניקה מתאים לנשים המעוניינות בטיפול הצערת פנים כללית.

במקרים של קמטים בינוניים עד חמורים: נשים עם קמטים בינוניים עד עמוקים ובולטים מאד עשויות להפיק תועלת מהשפעות הנפח וההחלקה של HArmonyCA.

לכל אלו המעוניינות בתוצאות מיידיות: רכיב החומצה ההיאלורונית של הרמוניקה מספק שיפור נפח מיידי והשפעות הפחתת קמטים, מה שיכול למשוך את כל אותן נשים, המעוניינות בקבלת תוצאות מהירות.

מחפשות מענה לטווח ארוך: שילובו של מיקרוספרות סידן הידרוקסיאפטיט מעודד ייצור קולגן לאורך זמן, ומציע שיפורים לטווח הארוך מעבר לזריקה הראשונית.

לכל מי שרוצה תוצאות הנראות טבעיות: השילוב של מיקרוספירות חומצה היאלורונית וסידן הידרוקסיאפטיט נועד לספק תוצאות בעלות מראה טבעי על ידי החזרת נפח ומבנה לפנים.

לנשים המעוניינות בפתרונות שאינם ניתוחיים/כירורגיים: HArmonyCA מציע אלטרנטיבה לא כירורגית לטיפול במקרים של הזדקנות העור ללא צורך בהליכים פולשניים.

מעוניינות להחזיר את נפח הפנים: אובדן נפח הפנים הוא סימן נפוץ להזדקנות. שילוב המרכיבים בהרמוניקה יכול לעזור להחזיר נפח לאזורים שאיבדו אותו לאורך השנים.

במקרים של צניחת עור קלה עד מתונה: ההשפעות מעוררות הקולגן של סידן הידרוקסיאפטיט יכולות לתרום לשיפור גמישות העור ולהשפעה עדינה של הרמה.

רוצות פתרון מקיף: הפורמולה ההיברידית של HArmonyCA שואפת לספק גישה מקיפה להצערת הפנים, המכוונת הן לשיפורים מיידיים והן לטווח ארוך.

לנשים המתאימות לכך מבחינה רפואית: כמו בכל הליך רפואי או קוסמטי, נשים המעוניינות בטיפול ב- HArmonyCA צריכות להיות במצב בריאותי כללי תקין וללא אלרגיות למרכיבי חומר המילוי.

סידן הידרוקסיאפטיט וחומצה היאלורונית הם שני מרכיבים נפרדים המשמשים לעתים קרובות בטיפולים קוסמטיים לשיפור מראה העור. הם תורמים לעור צעיר יותר, מתוח יותר ובעל מראה חיוני יותר באמצעות תכונותיהם ומנגנוני הפעולה הייחודיים שלהם:

סידן הידרוקסיאפטיט:

סידן הידרוקסיאפטיט הוא מינרל טבעי המשמש בדרך כלל ביישומים רפואיים וקוסמטיים. בטיפולים קוסמטיים, הוא משמש כחומר מילוי להוספת נפח, קו מתאר ושיפור מבנה העור. כך זה תורם למראה צעיר יותר:

• גירוי קולגן: לסידן הידרוקסיאפטיט יש יכולת לעורר את ייצור הקולגן, חלבון המעניק מוצקות וגמישות לעור. ככל שאנו מתבגרים, ייצור הקולגן פוחת, מה שמוביל לעור נפול. על ידי קידום סינתזת קולגן, סידן הידרוקסיאפטיט עוזר לשחזר את מבנה התמיכה הטבעי של העור.

• שיפורים ארוכי טווח: ככל שהקולגן המגורה על ידי סידן הידרוקסיאפטיט מתפתח בהדרגה, העור הופך למוצק ומתוח יותר עם הזמן. השפעה זו יכולה לתרום למראה צעיר יותר שנמשך מעבר להשפעות המיידיות של הטיפול.

• השפעות מתן נפח: סידן הידרוקסיאפטיט פועל כחומר מילוי מעניק נפח, ועוזר להחזיר נפח שאבד באזורים שבהם העור התדלדל עקב הזדקנות. זה יכול לגרום להיווצרות של קווי מתאר מלאים ומוגדרים יותר.

חומצה היאלורונית:

חומצה היאלורונית היא חומר טבעי המצוי בגוף, במיוחד בעור, במפרקים וברקמות החיבור. יש לה תכונות קשירת מים יוצאות דופן והיא ממלאת תפקיד מכריע בשמירה על לחות העור ונפחו. בשימוש בטיפולים קוסמטיים, חומצה היאלורונית מציעה את היתרונות הבאים:

הידרציה: לחומצה היאלורונית יש יכולת למשוך ולשמור על כמות משמעותית של מים, וככזו היא מספקת לחות מיידית לעור. עור עם לחות טובה נראה מלא, חלק יותר וזוהר יותר.

הפחתת קמטים וקמטוטים: תכונות הלחות של חומצה היאלורונית יכולות לעזור להפחית את הופעת הקמטים והקמטוטים, כמו גם לשפר את מרקם העור.

תמיכה בקולגן ואלסטין: חומצה היאלורונית מקיימת אינטראקציה עם סיבי קולגן ואלסטין, ומשפרת את הגמישות של העור. הדבר תורם לעור פנים חלק וצעיר יותר.

השפעות נפח זמניות: כאשר משתמשים בה כחומר מילוי, חומצה היאלורונית יכולה להוסיף נפח וקונטור לאזורים ספציפיים, וכתוצאה מכך למראה צעיר יותר. עם זאת, השפעותיה זמניות ונמשכות בדרך כלל מספר חודשים.

בשילוב חומר מילוי היברידי כמו הרמוניקה, הסינרגיה בין סידן הידרוקסיאפטיט וחומצה היאלורונית שואפת לספק חידוש פנים מקיף. בעוד סידן הידרוקסיאפטיט מקדם ייצור קולגן ושיפורים ארוכי טווח, חומצה היאלורונית מציעה לחות מיידית, משפרת את הנפח ומותירה מראה חלק ומתוח. יחד, הם פועלים לטיפול במספר סימני הזדקנות, ועוזרים להשיג עור מתוח, חיוני יותר וצעיר יותר למראה.

טיפולי הרמוניקה מציעים מספר יתרונות שהופכים אותם לאפשרות נפלאה עבור נשים המעוניינות בחידוש ושיפור עור ומראה הפנים:

גישה עם פעולה כפולה: השילוב של סידן הידרוקסיאפטיט וחומצה היאלורונית מציע מענה שהוא בעל פעולה כפולה להצערת הפנים. רכיב החומצה ההיאלורונית מציע אפקטים מיידיים של נפח והפחתת קמטים, בעוד שהמיקרוספירות של סידן הידרוקסיאפטיט ממריצות את ייצור הקולגן לשיפורים לאורך זמן.

תוצאות מיידיות וארוכות טווח: טיפול HArmonyCA מספק תוצאות מיידיות הודות ליכולת החומצה ההיאלורונית להעניק נפח ולהחליק את העור. בנוסף, התכונות מעוררות הקולגן של סידן הידרוקסיאפטיט מציעות שיפורים הדרגתיים ומתמשכים לאורך זמן.

מראה טבעי: הפורמולה ההיברידית הרמוניקה שואפת לספק תוצאות בעלות מראה טבעי על ידי החזרת נפח ומבנה הפנים תוך עידוד צמיחת קולגן לשיפור מרקם וגמישות העור.

הצערת פנים מקיפה: טיפולי הרמוניקה נותנים מענה עבור מספר סימני הזדקנות, כולל קמטים, קמטוטים עדינים, אובדן נפח ורפיון עור. גישה מקיפה זו יכולה להוביל למראה פנים הרמוני וצעיר יותר.

אפשרות לא ניתוחית: טיפולי הרמוניקה מציעים אלטרנטיבה לא כירורגית לטיפול בדאגות ההזדקנות, מה שהופך אותה למושכת לנשים המעדיפות להימנע מהליכים פולשניים.

זמן השבתה קצר מאד: אופיים הלא ניתוחיים של טיפולי הרמוניקה כרוך בדרך כלל בזמן השבתה מינימלי, המאפשר לנשים לחזור לפעילות היומיומית שלהן במהירות יחסית.

טיפול בהתאמה אישית: ניתן להתאים את הטיפולים כדי לתת מענה לדאגות ואזורים ספציפיים בפנים, מה שמבטיח גישה אישית להצערת הפנים.

בטיחות ותאימות ביולוגית: גם סידן הידרוקסיאפטיט וגם חומצה היאלורונית הם חומרים ביו-תואמים המוכרים היטב על ידי הגוף, מה שמפחית את הסיכון לתגובות שליליות.

מרכיבים מוכחים קלינית: סידן הידרוקסיאפטיט וחומצה היאלורונית הינם רכיבים מבוססים ומוכחים קלינית המשמשים ביישומים רפואיים וקוסמטיים שונים.

שיפור הדרגתי וטבעי למראה: ההשפעות מעוררות הקולגן של סידן הידרוקסיאפטיט תורמות לשיפור הדרגתי וטבעי למראה לאורך זמן, תוך הימנעות משינוי דרמטי מדי או פתאומי במראה.

כמו בכל הליך קוסמטי, טיפולי הרמוניקה עשויים להיות מלווים בתופעות לוואי מסוימות. חשוב להכיר אותן מראש כדי לדעת כיצד לנהוג במידה ויופיעו וגם מה כדאי לעשות כדי להימנע מהן במידה והדבר אפשרי:

תגובות זמניות במקום ההזרקה: אדמומיות קלה, נפיחות, חבורות או רגישות במקום ההזרקה שכיחות ובדרך כלל חולפות תוך מספר ימים.

תגובות אלרגיות: בעוד שתגובות אלרגיות לחומצה היאלורונית וסידן הידרוקסיאפטיט הן נדירות בשל התאימות הביולוגית שלהם, עדיין חיוני ליידע את המטפל/ת על כל אלרגיות ידועות.

אסימטריה: במקרים מסוימים, ייתכן שתופיע אסימטריה קלה באזורים המטופלים. המטפל או המטפלת במקרים כאלה ידאגו לפתור את העניין.

גרנולומות או גושים: לעיתים נדירות עלולות להתפתח בליטות קטנות או גושים מתחת לעור. לפעמים ניתן לטפל בהם, לכן חשוב ליידע את הגורם המטפל אם אתן מבחינות בשינויים חריגים.

זיהום: כמו בכל הליך המבוסס על הזרקה, קיים סיכון מינימלי לזיהום באזור ההזרקה. טכניקה סטרילית נכונה וטיפול נכון בסיום ההליך יכולים לעזור למזער סיכון זה.

תיקון חסר או תיקון יתר: השגת התוצאות הרצויות עשויה לדרוש מספר חזרות. לפעמים, תיקון מועט מדי או תיקון יתר עלול להתרחש, וייתכן שיהיה צורך בהתאמות.

רגישות העור: אזורים מטופלים עשויים להיות רגישים יותר בהתחלה. מומלץ להימנע ממוצרי טיפוח כבדים למיניהם ומחשיפה לשמש ישירה לאחר הטיפול.

שינויים זמניים בצבע העור: נשים מסוימות עשויות לחוות שינוי צבע זמני של העור במקום ההזרקה. זה בדרך כלל מתפוגג עם הזמן.

סיבוכים נדירים: סיבוכים נדירים ביותר יכולים לכלול פגיעה בכלי הדם (זרימת דם מופחתת לאזור), שעלולה לגרום לנזק לעור. טכניקה נכונה יכולה למזער את הסיכון הזה.

תוצאות מאוחרות: בעוד שכמה תוצאות מיידיות ניכרות בשל מרכיב החומצה ההיאלורונית, היתרונות של גירוי הקולגן מסידן הידרוקסיאפטיט עשויים לקחת זמן מה עד שיתבררו.

חשוב לציין שתופעות הלוואי יכולות להשתנות מאישה לאישה ולרוב הן זמניות. כדי למזער את הסיכון לסיבוכים, חיוני לבחור בכתובת הנכונה לטיפול.

רוצות לשפר את מראה עור הפנים שלכן?

סיגלית רווה, המרכז לטיפולים אסתטיים בהרצליה, הוא הכתובת הנכונה לפנות אליה. המרכז מתמחה במתן טיפולי אסתטיקה מסוגים שונים המסייעים בשמירה על חיוניות העור ובהשבת מראהו הזוהר והמתוח יותר. טיפולים אלה מתבססים על שיטות חדשניות מתקדמות מאד, המותאמות נקודתית לכל אחת ואחת.

לקביעת פגישה, ייעוץ ומענה לכל שאלה וקבלת פרטים אודות טיפולי PRP וטיפולים נוספים, אתן מוזמנות לפנות אלינו ישירות, לטלפון 074-7379093. נשמח לעמוד לרשותכן.

טיפולים אסתטיים: מרפאה אסתטית הוליסטית בסטנדרט גבוה
מבחן התוצאה

before & after

לקוחות ממליצות

testimonials

המלצות לקוחות סיגלית רוה
דילוג לתוכן