חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
טיפולים אסתטיים: מרפאה אסתטית הוליסטית בסטנדרט גבוה
טיפולים אסתטיים: מרפאה אסתטית הוליסטית בסטנדרט גבוה
טיפול PRP

treatments

טיפול ב PRP פלזמה עשירה בטסיות

טיפולי עור מסוג PRP ("Platelet Rich Plasma") מציעים גישה טבעית ומינימלית פולשנית לחידוש ושיפור מראה העור. באמצעות פלזמה עשירה בטסיות דם (PRP) המופקת מדם המטופל עצמו, טיפולים אלו רותמים את כוחם של גורמי גדילה להמרצת ייצור הקולגן, שיפור מרקם העור וטיפול בסימני הזדקנות. לאחר שאיבת כמות קטנה של דם ועיבודו למיצוי, הפלזמה המרוכזת מוחלת באופן מקומי או מוזרקת לאזורים ספציפיים בעור. הליך זה מקדם תחלופת תאים, סינתזת קולגן ותיקון רקמות, וכתוצאה מכך עור חלק יותר, הפחתת קמטים וקמטוטים וגוון עור אחיד יותר. ידועים בתוצאות הטבעיות שלהם וזמני השבתה מינימליים, טיפולי עור PRP מספקים לנשים וגם לגברים אפשרות מותאמת אישית ויעילה להשגת גוון עור צעיר ומתחדש.

למי מתאימים טיפולי PRP

טיפולי עור PRP מתאימים בדרך כלל למגוון רחב של אנשים, נשים וגם גברים, המחפשים לשפר את מראה העור שלהם ולקדם את התחדשותו. עם זאת, ההתאמה של טיפולי PRP יכולה להיות תלויה במספר גורמים, וחשוב להתייעץ עם אנשי מקצוע מוסמכים כדי לקבוע אם טיפול זה אכן מתאים לצרכים הספציפיים שלכן. טיפולי עור מסוג PRP יתאימו לרוב ל:

לנשים המעוניינות בהתחדשות טבעית של העור: טיפולי PRP מושכים את אלו המעדיפות גישות טבעיות להתחדשות העור, שכן הם כוללים שימוש ברכיבי הדם של המטופלת עצמה.

לנשים המודאגות מהזדקנות העור: טיפולי PRP יכולים לתת מענה לסימני הזדקנות שונים, כולל קמטוטים, קמטים ואובדן גמישות העור.

לנשים המעוניינות לשפר את מרקם העור: טיפולי PRP יכולים לשפר את מרקם העור, ולהפוך אותו לחלק יותר ובעל מראראה צעיר יותר.

רצון לטפל בבעיות פיגמנטציה: טיפולי PRP עשויים לסייע בהפחתת המראה של אי-אחידות בפיגמנטציה של העור ולקדם גוון עור אחיד יותר.

לנשים המעוניינות בהליך שאינו כירורגי: טיפולי עור PRP הם פולשניים באופן מינימלי ואינם דורשים פרוצדורות כירורגיות, מה שהופך אותם לאטרקטיביים עבור אלו המחפשות שיפורים קוסמטיים ללא התערבויות גדולות.

לנשים בעלות ציפיות ריאליות: חשוב שיהיו ציפיות ריאליות לגבי התוצאות של טיפולי PRP שכן, למרות שהם יכולים להניב שיפורים ניכרים, הם עשויים שלא להעלים לחלוטין את כל סימני ההזדקנות.

לנשים שאינן סובלות מזיהומים או מצבי עור מורכבים: טיפולי PRP בדרך כלל אינם מומלצים לנשים עם זיהומי עור, אקנה חמורה או מצבי עור מסוימים.

לנשים שמוכנות לעבור טיפולים מרובים: השגת תוצאות אופטימליות דורשת לרוב מפגשי PRP מרובים. אלו שמחויביות למלא אחר תוכנית הטיפול המומלצת ופגישות תחזוקה צפויות להרוויח יותר.

בריאות כללית טובה: בעוד טיפולי PRP בטוחים בדרך כלל, מצבים בריאותיים מסוימים יכולים להשפיע על התאמת הטיפול.

רוצה לשפר את המראה של אזורים ספציפיים: ניתן ליישם טיפולי PRP באזורים שונים בגוף, כולל הפנים, הצוואר, המחשוף והידיים.

אילו יתרונות מציעים טיפולי PRP לעור

טיפולי עורPRP מציעים מגוון יתרונות שהופכים אותם לבחירה פופולרית עבור נשים המעוניינות בגישות לא ניתוחיות וטבעיות להצערת העור. חלק מהיתרונות כוללים:

גירוי קולגן: טיפולי PRP ממריצים את ייצור הקולגן, חלבון החיוני לשמירה על גמישות העור, מוצקותו ומראהו הצעיר. קולגן מוגבר מסייע להפחית את המראה של קווים עדינים, קמטים ועור נפול.

מרקם עור משופר: PRP יכול לשפר את מרקם העור, להפוך אותו לחלק יותר, רך יותר ואחיד יותר. הדבר מועיל במיוחד לנשים עם גוון עור לא אחיד או עם כתמים בולטים לעין.

סימני הזדקנות מופחתים: טיפולי PRP מכוונים לסימני הזדקנות מרובים, כולל קמטים, קמטוטים עדינים ורפיון עור, וכתוצאה מכך משיגים מראה צעיר ורענן יותר.

גישה טבעית: מכיוון ש-PRP מתבסס על שימוש ברכיבי הדם של המטופלת עצמה, ההליך נחשב לגישה טבעית להצערת העור, תוך מזעור הסיכון לתגובות אלרגיות או תופעות לוואי.

זעיר פולשני: טיפולי PRP אינם ניתוחיים ובדרך כלל כוללים אי נוחות מינימלית והשבתה קצרצרה. זה הופך אותם לאופציה נוחה למי שמחפשת שיפורים קוסמטיים ללא התערבויות משמעותיות.

טיפול הניתן להתאמה אישית: ניתן להתאים טיפולי PRP כדי לתת מענה לדאגות ואזורים ספציפיים בגוף, מה שמאפשר תכניות טיפול מותאמות אישית.

גוון עור משופר: PRP יכול לעזור להפוך את גוון העור לאחיד יותר ולהפחית אי סדרים בפיגמנטציה, מה שמוביל לעור זוהר יותר.

הליך מהיר: טיפולי PRP הם מהירים יחסית, ולעתים קרובות לוקחים כשעה או פחות עד להשלמתם המלאה, מה שהופך אותם למתאימים לנשים עם לוחות זמנים צפופים.

זמן השבתה קטן עד כמעט לא: תקופת ההחלמה מטיפולי PRP היא בדרך כלל קצרה, ורוב ההנשים אנשים תוכלנה לחזור לפעילות היומיומית שלהן זמן קצר לאחר ההליך.

תוצאות ארוכות טווח: בעוד שתוצאות בודדות יכולות להשתנות, ההשפעות של טיפולי PRP יכולות להימשך מספר חודשים. פגישות תחזוקה יכולות להאריך את היתרונות לאורך זמן.

משלימים לטיפולים אחרים: ניתן לשלב טיפולי PRP עם הליכים קוסמטיים אחרים או משטרי טיפוח העור כדי לשפר את השפעתם.

התחדשות תאים מוגברת: גורמי הגדילה של PRP מקדמים תחלופה של תאים ותיקון רקמות, ומסייעים לתהליכי הריפוי הטבעיים של הגוף.

מתאים לסוגי עור שונים: טיפולי PRP מתאימים בדרך כלל לסוגי עור וגווני עור שונים, מה שהופך אותם לנגישים למגוון רחב של נשים וגם גברים.

למה לצפות לאחר טיפולי PRP לעור

מתכננות לעבור טיפול PRP? הנה מה שצפוי לכן:

השפעות מיידיות: בעוד שחלק מהנשים עשויות להבחין בזוהר מתון או במרקם עור משופר מיד לאחר הטיפול, ההשפעות המלאות של טיפולי PRP הופכות לרוב בולטות יותר לאחר משך מספר שבועות כאשר ייצור קולגן ותיקון רקמות מתרחשים.

אדמומיות ונפיחות: נפוץ לחוות אדמומיות קלה ונפיחות באזורי ההזרקה או באזורים המטופלים. זה בדרך כלל זמני ואמור לחלוף תוך מספר ימים.

רגישות: העור המטופל עשוי להיות רגיש יותר לתקופה קצרה, לכן מומלץ להימנע ממוצרי טיפוח כבדים ומחשיפה לשמש במהלך תקופה זו.

ללא השבתה: טיפולי PRP כוללים בדרך כלל זמן השבתה מינימלי. רוב הנשים יכולות לשוב לשגרת החיים שלהן ולפעילות היומיות שלהן מיד לאחר ההליך.

שימוש באיפור: בעוד שבדרך כלל ניתן למרוח איפור זמן קצר לאחר הטיפול, רצוי להשתמש במוצרים עדינים שלא יגרמו לגירוי העור.

הידרציה: שמירה על לחות טובה יכולה לעזור לתמוך בתהליך הריפוי ולשפר את תוצאות הטיפול.

הימנעות מחשיפה לשמש: הגנה מהשמש חיונית לאחר טיפול PRP. מומלץ להשתמש בקרם הגנה ולהגן על העור המטופל מחשיפה ישירה לשמש.

שיפורים הדרגתיים: היתרונות של טיפולי PRP הם לרוב מצטברים, כאשר שיפורים במרקם העור, הגוון והגמישות הופכים בולטים יותר עם הזמן.

טיפולים מרובים: השגת תוצאות מיטביות עשויה לדרוש מפגשי PRP מרובים. התדירות ומספר הפגישות המומלצים יהיו תלויים במצב העור שלכן ובתוכנית הטיפול.

אין תוצאות מיידיות: חשוב לציין שבעוד שיפורים מיידיים עשויים להיות גלויים, היתרונות המלאים של טיפולי PRP מתפתחים לרוב בהדרגה ככל שסינתזת הקולגן ותיקון הרקמות ממשיכים.

חשוב לעקוב אחר כל ההוראות לאחר הטיפול כדי לייעל את תהליך ההחלמה, להביא לתוצאות הרצויות ולמזער את הסיכון לסיבוכים. אם אתן חוות תופעות לוואי חריגות או מדאיגות, כגון אדמומיות חמורה, נפיחות ממושכת או זיהום, מומלץ לפנות לרופא לקבלת מענה מתאים.

האם ישנן תופעות לוואי לטיפולי PRP לעור

טיפולי עור PRPנחשבים בדרך כלל בטוחים, במיוחד מאחר והטיפול עושה שימוש ברכיבי הדם של המטופלת עצמה. עם זאת, כמו כל הליך רפואי או קוסמטי, ישנן תופעות לוואי שכדאי להיות מודעים אליהן:

אדמומיות ונפיחות זמנית: לאחר טיפולPRP חלק מהנשים עלולות לחוות אדמומיות זמנית, נפיחות או חבורות קלות באזורי ההזרקה או באזורים המטופלים. השפעות אלו חולפות בדרך כלל תוך מספר ימים.

אי נוחות או כאב: אי נוחות קלה או כאב עלולים להיווצר במהלך ההליך, במיוחד אם מדובר בהזרקות. ניתן להשתמש בחומרי הרדמה מקומיים כדי למזער אי נוחות.

זיהום: כמו בכל טיפול בעור הכרוך בהזרקות, קיים סיכון קטן מאוד לזיהום במקומות שבהם בוצע הטיפול. הבטחת סביבה סטרילית במהלך ההליך ופנייה לגורמים מוסמכים בלבד לביצועו יכולים להפחית סיכון זה.

תגובות אלרגיות: מכיוון ש-PRP משתמש בדם של המטופלת עצמה, הסיכון לתגובות אלרגיות הוא מינימלי. עם זאת, עדיין חשוב ליידע את הגורם הטיפולי על אלרגיות כלשהן.

תוצאות לא אחידות: היעילות של טיפולי PRP יכולה להשתנות בין הנשים, וחלקן עשויים לחוות תוצאות משמעותיות יותר מאחרות.

אין תוצאות מיידיות: טיפולי PRP דורשים לעתים קרובות זמן לגורמי הגדילה לעורר ייצור קולגן ותיקון רקמות. תוצאות מיידיות עשויות שלא להיות מורגשות, ושיפורים יכולים להיות ברורים יותר במשך מספר שבועות.

תוצאות בלתי צפויות: בעוד ש-PRP בטוח בדרך כלל, התגובות האישיות לטיפול יכולות להשתנות. מידת השיפורים ואורך החיים של התוצאות יכולים להיות בלתי צפויים.

סיבוכים נדירים: סיבוכים נדירים ביותר עשויים לכלול פגיעה עצבית, צלקות או שינויים בפיגמנטציה של העור. אלה נדירים ביותר ולעיתים קרובות ניתן להימנע מהם באמצעות טכניקה נכונה וטיפול לאחר הטיפול.

גורמי בריאות: מצבים בריאותיים מסוימים, תרופות או מצבי עור עשויים להשפיע על ההתאמה של טיפולי.PRP

כדי למזער את הסיכון לתופעות לוואי ולמקסם את התועלת של טיפולי עור מסוג PRP, חיוני לבחור בגורם מקצועי מוסמך אשר פועל לפי כל הפרוטוקולים הנדרשים.

אילו טיפולי PRP נוספים קיימים כיום מלבד טיפולי עור

מעבר להצערת העור, טיפולי PRP מתאימים גם כטיפול במגוון מצבים רפואיים וקוסמטיים בתחומים שונים. חלק מהתחומים שבהם נחקרה שיטת PRP כוללים:

נשירת שיער טיפול טבעי ושיקום שיער: PRP משמש לעתים קרובות לטיפול בהתקרחות אנדרוגנית (התקרחות גברית ונשית). הזרקת PRP לקרקפת יכולה לעורר את צמיחת זקיקי השיער, לשפר את צפיפות השיער ולשפר את הבריאות הכללית של השיער.

אורטופדיה ורפואת ספורט: טיפול ב-PRP משמש לקידום ריפוי במצבי שריר-שלד שונים כגון פציעות גידים (למשל, מרפק טניס, גיד אכילס), דלקת מפרקים ניוונית ונקעים ברצועות. זריקות PRP יכולות לעזור להאיץ את תיקון הרקמות ולהפחית את הכאב.

ניתוחי שיניים וניתוחי פה: ברפואת שיניים, נעשה שימוש ב-PRP כדי לסייע בריפוי של פצעים בפה, הליכי השתלת עצם ושתלים דנטליים. הדבר מקדם התחדשות רקמות ומפחית את זמן הריפוי.

ריפוי פצעים: PRP יכול לשמש לטיפול בפצעים כרוניים שאינם נרפאים, כיבים סוכרתיים ופציעות עור אחרות. גורמי הגדילה ב-PRP תומכים בתהליכי ריפוי הפצעים הטבעיים של הגוף.

אסתטיקה וניתוחים קוסמטיים: מלבד הצערת הפנים, PRP משמש גם לשיפור אזורים אחרים בגוף, כגון הידיים והמחשוף, לשיפור מרקם העור ולהפחתת סימני ההזדקנות.

בריאות מינית: במקרים מסוימים, PRP נחקר כטיפול להפרעות בתפקוד המיני של נשים ולבעיות זיקפה אצל גברים. הוא משמש להגברת הרגישות ולשיפור זרימת הדם לאזור איברי המין.

צלקות וסימני מתיחה: הזרקות PRP יכולות לסייע בהפחתת הופעת צלקות וסימני מתיחה על ידי גירוי ייצור קולגן וקידום התחדשות רקמות.

מצבי כאב כרוני: זריקות PRP נחשבות כטיפול חלופי במצבי כאב כרוני מסוימים.

רפואת עיניים: טיפול ב-PRP משמש לעתים ברפואת עיניים לטיפול בבעיות עיניים מסוימות, כגון תסמונת עין יבשה וכיבים בקרנית.

חשוב לציין שבעוד שטיפולי PRP מראים פוטנציאל בתחומים אלה, יעילותם עשויה להשתנות, והמחקר בכך ממשיך ללא הפסקה. הצלחתם של טיפולי PRP תלויה לרוב בגורמים כמו התגובה האישית של המטופל, חומרת מצבו של המטופל ומיומנותו של בעל המקצועי הנותן את הטיפול. אם אתן שוקלות טיפול PRP למצב ספציפי, מומלץ לכן להיוועץ בבעל מקצוע רלוונטי כדי לבדוק את התאמתכן לטיפול על סמך הצרכים והנסיבות האישיות שלכן.

רוצות לשפר את מראה עור הפנים ומחפשות טיפול יעיל ופולשני כמה שפחות?

סיגלית רווה, המרכז לטיפולים אסתטיים בהרצליה, הוא המקום הנכון לפנות אליו. המרכז מתמחה במתן טיפולי אסתטיקה מסוגים שונים המסייעים בשמירה על חיוניות העור ומראהו הצעיר והמתוח יותר. לקביעת פגישה, ייעוץ ומענה לכל שאלה וקבלת פרטים אודות טיפולי PRP וטיפולים נוספים, אתן מוזמנות לפנות אלינו ישירות, לטלפון 074-7379093. נשמח לעמוד לרשותכן.

רוצות לשפר את מראה עור הפנים שלכן?

סיגלית רווה, המרכז לטיפולים אסתטיים בהרצליה, הוא הכתובת הנכונה לפנות אליה. המרכז מתמחה במתן טיפולי אסתטיקה מסוגים שונים המסייעים בשמירה על חיוניות העור ובהשבת מראהו הזוהר והמתוח יותר. טיפולים אלה מתבססים על שיטות חדשניות מתקדמות מאד, המותאמות נקודתית לכל אחת ואחת.

לקביעת פגישה, ייעוץ ומענה לכל שאלה וקבלת פרטים אודות טיפולי PRP וטיפולים נוספים, אתן מוזמנות לפנות אלינו ישירות, לטלפון 074-7379093. נשמח לעמוד לרשותכן.

לקוחות ממליצות

testimonials

המלצות לקוחות סיגלית רוה
דילוג לתוכן