חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
טיפולים אסתטיים: מרפאה אסתטית הוליסטית בסטנדרט גבוה
טיפולים אסתטיים: מרפאה אסתטית הוליסטית בסטנדרט גבוה
עיצוב ומילוי שפתיים

treatments

הטרנד הכי חם עכשיו שכבש את העולם: שפתי דובדבן

שפתי דובדבן, מילוי שפתיים בשיטה הכי יפה וטבעית מדרום קוריאה- בירת טיפולי האסתטיקה של העולם.
כשטרנדים שונים של מילוי שפתיים צוברים או מאבדים פופולאריות בהתאם להשפעות הסלבריטאיות, טכניקה אחת שוברת שיאים היום והיא טכניקת "שפתי הדובדבן". בעקבות התשוקה ההולכת וגוברת למראה עדין וטבעי יותר- טכניקת שפתי דובדבן נמצאות בראש סדר היום.

עיצוב ומילוי שפתיים

שאלות נפוצות

טכניקת הטיפול בשפתי דובדבן, cherry lips, היא טרנד מילוי השפתיים האחרון של קוריאה המתגאה במודל היופי של מילוי נפח לקבלת מראה טבעי, רענן וצעיר.

בניגוד לטכניקות אחרות- טכניקת שפתי הדובדבן (cherry lips) מתמקדת בהזרקה לאזורים האמצעיים של השפה העליונה והתחתונה כדי ליצור שפתיים מלאות וחינניות כמו דובדבנים ומכאן שם הטכניקה.

לסיכום: סיגלית רווה, מומחית לטיפולי אסתטיקה:

"טרנד שפתי הדובדבן הוא טכניקה צומחת שצברה פופולריות לא רק בקוריאה אלא גם בעולם כולו. מטופלות אוהבות את הטכניקה הזו מכיוון שהיא מעניקה מראה נשי מאוד, דמוי בובה עם גימור טבעי. עם המגמה ההולכת וגדלה של מראה טבעי וצעיר ולא מוזרק ועשוי, שפתי הדובדבן הינה הבחירה המושלמת עבורך".

רוצות לשפר את מראה עור הפנים שלכן?

סיגלית רווה, המרכז לטיפולים אסתטיים בהרצליה, הוא הכתובת הנכונה לפנות אליה. המרכז מתמחה במתן טיפולי אסתטיקה מסוגים שונים המסייעים בשמירה על חיוניות העור ובהשבת מראהו הזוהר והמתוח יותר. טיפולים אלה מתבססים על שיטות חדשניות מתקדמות מאד, המותאמות נקודתית לכל אחת ואחת.

לקביעת פגישה, ייעוץ ומענה לכל שאלה וקבלת פרטים אודות טיפולי PRP וטיפולים נוספים, אתן מוזמנות לפנות אלינו ישירות, לטלפון 074-7379093. נשמח לעמוד לרשותכן.

טיפולים אסתטיים: מרפאה אסתטית הוליסטית בסטנדרט גבוה
מבחן התוצאה

before & after

לקוחות ממליצות

testimonials

המלצות לקוחות סיגלית רוה
דילוג לתוכן