חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
טיפולים אסתטיים: מרפאה אסתטית הוליסטית בסטנדרט גבוה
טיפולים אסתטיים: מרפאה אסתטית הוליסטית בסטנדרט גבוה
פיסול והרמת פנים ללא ניתוח

treatments

שיטת ההרמה הצרפתית, שהיא הליך מתיחת פנים לא ניתוח שפותחה בצרפת ושופרה ושודרגה בארץ על ידי מומחים בכירורגיה,

מעניקה התחדשות על ידי מתיחת העור בצורה ורטיקלית באמצעות שילוב של חוטי מיצוק, חוטי הרמה (שהינם חוטים גמישים העשויים מחומר PDO מתמוסס) טיפול בשקעי עיניים, טיפול ברכות, גבות וצוואר. סוד השיטה הוא בטכניקה ושילוב הטכנולוגיות החדישות ביותר.

פיסול והרמת פנים ללא ניתוח

מתיחה והצערת עור הפנים ללא ניתוח, השיטה הצרפתית !

המרדף אחר מראה צעיר ועור מתוח הפך לחלק בלתי נפרד מהחיים בעולם המערבי. על פניו נראה כי שוק האסתטיקה הרפואית רווי בפתרונות המסייעים בהתמודדות עם הזדקנות העור,

אך השיטות הקיימות נותנות מענה חלקי בלבד למי שחצה את גיל 40.

שיטת הפרנץ' פייס ליפט, שפותחה בצרפת ומתבצעת בבלעדיות בקליניקה שלנו, נותנת מענה לבעיות הזדקנות העור. שיטת מתיחת פנים שפותחה בצרפת,

המעניקה התחדשות בעזרת מתיחת העור באמצעות חוטי מיצוק, מדובר בטכנולוגיה של שזירה מיוחדת.

חידוש טבעי של קולגן ואלסטין

במהלך השנים גופנו מייצר פחות קולגן – האחראי על מיצוק העור, ופחות אלסטין – האחראי על גמישותו.

כתוצאה מכך השכבה החיצונית יבשה ופגיעה יותר, קמטי ההבעה נעשים עמוקים יותר והמראה הכללי מבוגר יותר.

"מדובר בבשורה לכל אישה שהגיעה לגיל 40 ומעלה, ובמיוחד לנשים בוגרות יותר שהתייאשו מפילרים (חומצות הילארוניות) שכבר לא עוזרות ומבקשת להצעיר את עור הפנים. להרגיש ולהראות נפלא." סיגלית רווה.

בשיטה הצרפתית אנחנו מתמקדים בריפוי העור מבחוץ ומבפנים, כאשר המטרה היא להביא לחידוש טבעי של הקולגן והאלסטין. בהשוואה לטיפולים אחרים,

תוצאות הטיפול הצרפתי נשמרות לאורך זמן רב יותר, עם שמירה על מראה קלאסי, טבעי ולא עשוי. בשיטה זו האפקט מתעצם ומחדש כל יום.

הטיפול מתבצע עם חוטי PDO – חוטים כירורגיים מיוחדים המשמשים לתפירת איברים פנימיים. חומר יציב וסטרילי שלא גורם לאלרגיות או תופעות לוואי.

הטיפול מתבצע ע"י רופאה כירורגית, אך הוא אינו כרוך בסיכונים שיש בהליך ניתוחי כמו חיתוכים, אלרגיות או צלקות.

טכנולוגיה של הזרקה ושזירה מיוחדת, למתיחה ולשמירה על איכות ומיצוק העור, אשר נעשית על ידי שילוב של פילטרים וחוטים, בהליך שאינו כואב ובחוויה נעימה ומשדרגת.

רוצות לשפר את מראה עור הפנים שלכן?

סיגלית רווה, המרכז לטיפולים אסתטיים בהרצליה, הוא הכתובת הנכונה לפנות אליה. המרכז מתמחה במתן טיפולי אסתטיקה מסוגים שונים המסייעים בשמירה על חיוניות העור ובהשבת מראהו הזוהר והמתוח יותר. טיפולים אלה מתבססים על שיטות חדשניות מתקדמות מאד, המותאמות נקודתית לכל אחת ואחת.

לקביעת פגישה, ייעוץ ומענה לכל שאלה וקבלת פרטים אודות טיפולי PRP וטיפולים נוספים, אתן מוזמנות לפנות אלינו ישירות, לטלפון 074-7379093. נשמח לעמוד לרשותכן.

טיפולים אסתטיים: מרפאה אסתטית הוליסטית בסטנדרט גבוה
מבחן התוצאה

before & after

לקוחות ממליצות

testimonials

המלצות לקוחות סיגלית רוה
דילוג לתוכן